Druty Kirschnera, Gwoździe Steinmanna, Wiertła kręte
Druty Kirschnera, Gwoździe Steinmanna, Wiertła kręte

Jesteśmy producentem drutów Kirschnera, gwoździ Steinmanna oraz Wierteł Chirurgicznych do osteosyntezy w pełnym zakresie wymiarowym.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, zajmujemy się produkcją dla chirurgii od 1995 roku. Pod marką Clavmed działamy od 1.04.2008 roku. Narzędzia wykonujemy ze specjalnej stali chirurgicznej 316 L - idealnego, od lat stosowanego i sprawdzonego materiału na implanty. W ofercie są druty i gwoździe gładkie, oraz gwintowane z ostrzami typu „Trocar” lub „Diamond” na jednym lub dwóch końcach, a także chirurgiczne wiertła kręte.

Dokładną specyfikację produktów znajdą Państwo w zakładce „PRODUKTY”. Możecie Państwo także skorzystać z formularza zamówienia On-Line dostępnego w zakładce „ZAMÓW”. Jeśli produktu którego szukacie nie ma w katalogu - istnieje możliwość wykonania na zamówienie dowolnego rozmiaru. Obecnie większość naszej produkcji eksportowana jest do Stanów Zjednoczonych.

Jeśli macie Państwo pytania i wątpliwości na wszystkie chętnie odpowiemy. Gwarantujemy wysoką jakość, szybkie terminy realizacji oraz atrakcyjne ceny.

zaufali nam

Instytut Wysokich Ciśnień Polskiej Akademii Nauk